#KnihaTydne | Jack Canfield. Mark Victor Hansen, Amy Newmarková: Slepičí polévka pro duši (jubilejní vydání k 20. výročí)

4. 10. 2021

Pokud jste před lety tuto knihu přečetli a pamatujete si, že byla pozitivní, že vám občas vháněla slzy do očí, že jste si při čtení příběhů říkali, že není možné, co všechno lidé zažijí a co vydrží, tak si ji určitě přečtěte znovu v rozšířeném vydání k 20. letému výročí.

A kdo jste ji nečetl, tak si ji určitě přečtěte, není příběh, který by Vás nepotěšil a taky nepoučil. Když chceme, tak je všechno možné.  Já jsem si nejvíce užila příběh o objímání - protože mně hned napadlo, jak jsme se v době covidové změnili, lidé se přestali objímat, podávat ruce a jak to musí všem chybět.

Jak píše v knize Charles Faraone: Objetí je zdravé. Pomáhá imunitnímu systému, léčí deprese, mírní stres a zlepšuje spánek. Je osvěžující, povzbuzující a nemá žádné nepříznivé účinky. Objímání je zkrátka zázračný lék.

Objetí je naprosto přírodní. Je bio, přirozeně sladké, neobsahuje žádné umělé přísady, prospívá lidskému zdraví a neškodí životnímu prostředí.

Objetí je ideální dárek. Hodí se pro jakoukoliv příležitost, dělá radost darujícímu i obdarovanému, je úžasným vyjádřením lásky, nemusí se balit a samozřejmě je můžete kdykoliv vrátit.

Objetí je prakticky dokonalé. Nemusejí se do něho kupovat baterie, nemůže se rozbít, nepřibírá se po něm, nemusíte je splácet ani danit a nikdo Vám je nemůže ukrást.

Objetí je nedoceněný přírodní zdroj s ohromnými možnostmi.

Když otevřeme své srdce a náruč, ostatní udělají totéž.

Pomyslete na všechny, co vás provázejí životem. Chtěli byste někomu z nich něco říct? Chtěli byste je obejmout? Čekáte a doufáte, že to někdo udělá první? Prosím nečekejte! Začněte sami.